تامین انواع مواد اولیه مصرفی صنایع فولاد 

صنعت نوین ارس

انواع بوش ها
این شرکت بطور کلی دارای سه نوع بوش در اشکال سیلندری مناسب برای بارهای رادیالی،لبه دار برای بارهای آکسیالی و کروی برای خود محوری و کم صدائی است.قطعات متنوع و در اشکال مختلف بر اساس درخواست مشتریان و براساس اطلاعات فنی مورد لزوم قابل تولید میباشد.تلرانس های فعلی شرکت برای قطر داخلی H7و برای قطر خارجیn6 است و تولید قطعه ،مطابق با سایر استانداردها امکان پذیر می باشد.
خواص
در مقام مقایسه بوشهای خود روغن سینتر شده (Self lubricated bearings)دارای مزایائی همچون حرکت ساکت ،ضربه گیری در مقابل ارتعاشات،کاهش هزینه در تعمیرات و بدون نشت روغن،بدون گیرپاچ،لایه همیشگی فیلم روغن،ضریب اصطکاک خوب،دقت،سرعت شفت و بار پذیری بالا در درجه حرارت های 10- الی 100+ درجه سانتیگراد میباشد.
بوشهای خود روغن آهنی
با حداکثر آهن 98% دارای وزن مخصوص 5/6 الی 6/4 گرم بر سانتیمتر مکعب میباشند.این بوشها برای سرعت های خطی تا 4 متر بر ثانیه طراحی شده اند.
بوشهای خود روغن برنزی
از برنز Cu90Sn10 با در صدی از گرافیت دارای وزن مخصوص 6/4 الی 7/2 گرم بر سانتیمتر مکعب میباشند.این بوشها برای سرعتهای خطی تا 5 متر بر ثانیه طراحی شده اند.هر دونوع مواد دارای خاصیت ضربه گیری میباشند،حداقل سختی هر دو نوع بوش 25 برینل میباشند.عمر عملکرد این بوشها بین 3000 تا 5000 ساعت میباشد..